Silvini návleky Tubo UA724

Určenie
na tretry

• , zakúpené v MTBIKER shop

• Slušne ochráni nohy pred vodou, blatom a vetrom.
    • Veľkosť či šitie na 2 veľkosti tretier.

Veľkosť na 2 konfekčné veľkosti topánok môže robiť problém, Ja som potreboval návleky na tretru č.47 čiže voľba musela byť 47-48, teraz je tu veľkosť a vôľu návleku trošku cítiť a návlek nieje bezchybne napnutý na tretre, no je to skôr kozmetická záležitosť. Mám za sebou 50km výjazd v 8 st.C. a nohy pekne v teple a suchu. Doteraz som v takýchto teplotách v tretrách teplotne trpel a dlhšie výjazdy som si musel 2x rozmyslieť či odtrpieť, odteraz to bude iná káva .-)

Určenie
na tretry

Nemáte radi, keď vás pri jazde na bicykli prekvapí dážď a vám promoknout tretry? Ak nie, máme tu pre vás pogumované návleky Tube UA724 od spoločnosti Silvini. Radi jazdíte na bicykli a oceníte aj v daždivom počasí nohy v suchu, ak áno, môžeme Vám ponúknuť stredne teplé návleky na topánky Silvini tube UA724. Návleky sú z materiálu s PU záterom, ktorý im prepožičiava ochranu proti dažďu a snehu. Na druhú stranu sú priedušné a tiež vetruodolné. Návleky majú zosilnenú špičku aj pätu. Hlavné prednosti Silvini Tube UA724: reflexné prvky zosilnená päta zosilnená špička pružný horný lem zapínanie na suchý zips vodeodolný zips celoročné využitie Veľkostná tabuľka Silvini

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v MTBIKER shop

• Slušne ochráni nohy pred vodou, blatom a vetrom.
    • Veľkosť či šitie na 2 veľkosti tretier.